ERC65127R00FKEK500
MFR.Part #
ERC65127R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3355463
Description
-65℃~+175℃ 127Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS