ERC5595K300FKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5595K300FKEB500
JLCPCB Part #
C3409773
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS