ERC5582K500BHEA500
MFR.Part #
ERC5582K500BHEA500
JLCPCB Part #
C3518860
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS