ERC5580R600BEEA500
MFR.Part #
ERC5580R600BEEA500
JLCPCB Part #
C3440371
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS