ERC556K9800BEEA500
MFR.Part #
ERC556K9800BEEA500
JLCPCB Part #
C3427490
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS