ERC5556R200FKEK500
MFR.Part #
ERC5556R200FKEK500
JLCPCB Part #
C3377226
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS