ERC5546R400BHEB500
MFR.Part #
ERC5546R400BHEB500
JLCPCB Part #
C3470318
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS