ERC5546K400FKEK500
MFR.Part #
ERC5546K400FKEK500
JLCPCB Part #
C3356373
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS