ERC5543K200FKEB500
MFR.Part #
ERC5543K200FKEB500
JLCPCB Part #
C3393883
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS