ERC553K7900BHEB600
MFR.Part #
ERC553K7900BHEB600
JLCPCB Part #
C3351190
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.79kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS