ERC553K4000FKEA600
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC553K4000FKEA600
JLCPCB Part #
C3575633
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS