ERC55374K00BHEK500
MFR.Part #
ERC55374K00BHEK500
JLCPCB Part #
C3379000
Description
-65℃~+175℃ 125mW 374kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS