ERC5530K100FKEB500
MFR.Part #
ERC5530K100FKEB500
JLCPCB Part #
C3400028
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS