ERC552K1800BHEK500
MFR.Part #
ERC552K1800BHEK500
JLCPCB Part #
C3352369
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.18kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS