ERC55298K00BEEK500
MFR.Part #
ERC55298K00BEEK500
JLCPCB Part #
C3439017
Description
-65℃~+175℃ 125mW 298kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS