ERC5528K700FKEK500
MFR.Part #
ERC5528K700FKEK500
JLCPCB Part #
C3447339
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS