ERC5523R200DHEK500
MFR.Part #
ERC5523R200DHEK500
JLCPCB Part #
C3512709
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS