ERC5522K600BEEB500
MFR.Part #
ERC5522K600BEEB500
JLCPCB Part #
C3579292
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS