ERC55226R00BEEK500
MFR.Part #
ERC55226R00BEEK500
JLCPCB Part #
C3420597
Description
-65℃~+175℃ 125mW 226Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS