ERC551M4000BHEK500
MFR.Part #
ERC551M4000BHEK500
JLCPCB Part #
C3431656
Description
-65℃~+175℃ 1.4MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS