ERC551K8000DKEK600
MFR.Part #
ERC551K8000DKEK600
JLCPCB Part #
C3508861
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS