ERC551K4000FKEB500
MFR.Part #
ERC551K4000FKEB500
JLCPCB Part #
C3539526
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS