ERC5517R200DHEK500
MFR.Part #
ERC5517R200DHEK500
JLCPCB Part #
C3399930
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS