ERC5516K900FKEK600
MFR.Part #
ERC5516K900FKEK600
JLCPCB Part #
C3424415
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 16.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS