ERC5515R000FEEB500
MFR.Part #
ERC5515R000FEEB500
JLCPCB Part #
C3376212
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS