ERC5515K000FKEB600
MFR.Part #
ERC5515K000FKEB600
JLCPCB Part #
C3435324
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS