ERC5515K000FHEK500
MFR.Part #
ERC5515K000FHEK500
JLCPCB Part #
C3570544
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS