ERC55154K00DHEK500
MFR.Part #
ERC55154K00DHEK500
JLCPCB Part #
C3393200
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS