ERC55100R00DKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55100R00DKEA500
JLCPCB Part #
C3444387
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS