ERC508K1600BHEB500
MFR.Part #
ERC508K1600BHEB500
JLCPCB Part #
C3479361
Description
-65℃~+175℃ 100mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS