ERC5081K600BHEA500
MFR.Part #
ERC5081K600BHEA500
JLCPCB Part #
C3512665
Description
-65℃~+175℃ 100mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS