ERC50796R00BHEB500
MFR.Part #
ERC50796R00BHEB500
JLCPCB Part #
C3517304
Description
-65℃~+175℃ 100mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS