ERC50796K00BEEB500
MFR.Part #
ERC50796K00BEEB500
JLCPCB Part #
C3403830
Description
-65℃~+175℃ 100mW 796kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS