ERC50787K00BEEB500
MFR.Part #
ERC50787K00BEEB500
JLCPCB Part #
C3424996
Description
-65℃~+175℃ 100mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS