ERC5075R000FEEK500
MFR.Part #
ERC5075R000FEEK500
JLCPCB Part #
C3540677
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS