ERC5067K300BHEB500
MFR.Part #
ERC5067K300BHEB500
JLCPCB Part #
C3537517
Description
-65℃~+175℃ 100mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS