ERC5064K900FKEK500
MFR.Part #
ERC5064K900FKEK500
JLCPCB Part #
C3410490
Description
-65℃~+175℃ 100mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS