ERC505K6900BHEK500
MFR.Part #
ERC505K6900BHEK500
JLCPCB Part #
C3450048
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS