ERC5056K900DHEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5056K900DHEK500
JLCPCB Part #
C3508952
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS