ERC5054K200DHEK500
MFR.Part #
ERC5054K200DHEK500
JLCPCB Part #
C3372796
Description
-65℃~+175℃ 100mW 54.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS