ERC5053K000BHEK500
MFR.Part #
ERC5053K000BHEK500
JLCPCB Part #
C3489379
Description
-65℃~+175℃ 100mW 53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS