ERC5052K300FHEA500
MFR.Part #
ERC5052K300FHEA500
JLCPCB Part #
C6944828
Description
-65℃~+175℃ 100mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS