ERC5051K100FHEK500
MFR.Part #
ERC5051K100FHEK500
JLCPCB Part #
C3379451
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS