ERC504K8700BHEB500
MFR.Part #
ERC504K8700BHEB500
JLCPCB Part #
C3468832
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS