ERC504K8100DHEK500
MFR.Part #
ERC504K8100DHEK500
JLCPCB Part #
C3531157
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS