ERC504K3700BHEK500
MFR.Part #
ERC504K3700BHEK500
JLCPCB Part #
C3557849
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS