ERC504K1200BEEA500
MFR.Part #
ERC504K1200BEEA500
JLCPCB Part #
C3491759
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS