ERC5045K900BHEB500
MFR.Part #
ERC5045K900BHEB500
JLCPCB Part #
C3490659
Description
-65℃~+175℃ 100mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS