ERC5043K700BHEK500
MFR.Part #
ERC5043K700BHEK500
JLCPCB Part #
C3410214
Description
-65℃~+175℃ 100mW 43.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS