ERC5042K200BHEB500
MFR.Part #
ERC5042K200BHEB500
JLCPCB Part #
C3513743
Description
-65℃~+175℃ 100mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS